Tel.: +48 603 905 817, Infolinia Morze 2017: +48 785 745 060  E-mail: dkbus@wp.pl

Rezerwacja Biletu

Międzymiastowe przewozy autokarowe – kup bilet na DK BUS

Szukasz profesjonalnego przewoźnika, który szybko, a przy tym bezpiecznie dowiezie Cię do miejsca docelowego? Zapraszamy do skorzystania z usług DK BUS – firmy z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu zarówno przejazdów na stałych liniach autobusowych, jak i przewozów okolicznościowych. Zapewniamy korzystne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości usług.

Przewozy autokarowe z Wrocławia i Legnicy – gdzie kupić bilet?

Aby umożliwić naszym Klientom skorzystanie z usług na preferowanych warunkach, uruchomiliśmy różne metody rezerwacji miejsc. Bilety na wybrane przejazdy autobusem – przede wszystkim w obrębie województwa dolnośląskiego, ale także nad morze – można dzięki temu nabyć nie tylko w naszej siedzibie czy u kierowcy, ale również online, za pośrednictwem poczty internetowej lub telefonicznie.

 
Imię i Nazwisko(*)
Proszę wpisz Imię i Nazwisko.

Email(*)
Proszę wpisz Email.

Adres(*)
Proszę wpisz Adres.

Telefon(*)
Proszę wpisz Telefon.

Dane do faktury(*)
Proszę wpisz Dane do faktury.

W którym kierunku będziesz jechał(*)
Proszę wybierz Kierunek.

Skąd będziesz jechał(*)
Proszę wybierz Skąd będziesz jechał.

Dokąd będziesz jechał(*)
Proszę wybierz Dokąd będziesz jechał.

Bilet Powrotny
Invalid Input

Ilość biletów(*)
Invalid Input

Ulga Bilet 1(*)
Invalid Input

Ulga Bilet 2(*)
Invalid Input

Ulga Bilet 3(*)
Invalid Input

Ulga Bilet 4(*)
Invalid Input

Ulga Bilet 5(*)
Invalid Input

Ulga Bilet 6(*)
Invalid Input

Ulga Bilet 7(*)
Invalid Input

Ulga Bilet 8(*)
Invalid Input

Ulga Bilet 9(*)
Invalid Input

Ulga Bilet 10(*)
Invalid Input

Normalny
Invalid Input

Ulgowy
Invalid Input

Dzieci
Invalid Input

Cena
Invalid Input

Cena za bilet(a) jest
Data podroży(*)
Proszę wybierz Date podroży.

Data podroży(*)
Proszę wybierz Date podroży.

Godzina odjazdu
Invalid Input

Data powrotu(*)
Proszę wybierz Date podroży.

Data powrotu(*)
Proszę wybierz Date podroży.

Godzina powrotu
Invalid Input

Uwagi
Invalid Input

(*)
Invalid Input

LP
3, 4, 5, 6, 7
PrzystanekLP
1, 4, 5, 6, 7
20:45 Wrocław Dawida 06:25
22:00 Legnica ul. Dworcowa PKP  05:10
22:29 Lubin Niepodległości Centrum 04:41
22:46 Polkowice D.A. Młynska 04:24
23:19 Nowe Miasteczko ul. Głogowska pętla 03:51
23:33 Nowa Sól Towarowa Dworzec PKP 03:37
00:00 Zielona Góra - Skrajna/Wrocławska 03:10
00:05 Zielona Góra - Dolina Zielona/Sulechowska 03:05
04:45 Międzyzdroje ul. Niepodległości (muzeum) 22:25
05:02 Wisełka ul. Nowowiejska 22:08
05:17 Międzywodzie ul. A. Krajowej 21:53
05:22 Dziwnów ul. Słowackiego - Camping 21:48
05:24 Dziwnów Wyb. Kościuszki/Słoneczna 21:46
05:29 Dziwnówek za rondem/ul. Wolności 21:41
05:35 Łukęcin ul. Morska skrzyż 21:25
05:43 Pobierowo ul. Jana z Kolna 21:27
05:47 Pustkowo ul. Handlowa 21:23
05:51 Trzęsacz ul. Kamieńska 21:19
05:55 Rewal ul. Westerplatte 21:15
06:02 Niechorze ul. Kolejowa 21:08
06:51 Kołobrzeg Dworcowa PKP 20:19
07:05 Ustronie Morskie ul. Woj. Polskiego "Marysin" 20:05
07:38 Mielno Chrobrego/Koścuszki  
  Mielno Chrobrego/Urząd 19:32
07:43 Unieście 6 m-rca/Broniewskiego  
  Unieście 6 m-rca/Morska 19:27
07:55 Łazy ul. Morska/Mieleńska 19:15
08:27 Dąbki 18:43
08:38 Darłowo p. dw. 18:32
08:45 DARŁÓWKO ul. Żaglowa 18:25
1 – Kursuję w Poniedziałki
3 – Kursuję w Środy
4 – Kursuję w Czwartki
5 – Kursuję w Piątki
6 – Kursuję w Soboty
7 – Kursuję w Niedziele
Wrocław Dawida (ul. Joannitów)
15,0 Legnica ul. Dworcowa-PKP
20,0 7,0 Lubin Niepodległości Centrum
25,0 15,0 7,0 Polkowice D.A. Młynska
30,0 15,0 15,0 15,0 Nowe Miasteczko ul. Głogowska pętla
30,0 20,0 15,0 15,0 7,0 Nowa Sól Towarowa Dworzec PKP
35,0 25,0 20,0 15,0 15,0 10,0 Zielona Góra - Skrajna/Wrocławska
35,0 25,0 20,0 15,0 15,0 10,0 5,0 "Zielona Góra - Dolina Zielona/Sulechowska"
80,0 70,0 65,0 65,0 60,0 60,0 55,0 55,0 Międzyzdroje ul. Niepodległości (muzeum)
80,0 70,0 65,0 65,0 60,0 60,0 60,0 60,0 7,0 Wisełka ul. Nowowiejska
85,0 75,0 70,0 65,0 65,0 60,0 60,0 60,0 10,0 7,0 Międzywodzie ul. A. Krajowej
85,0 75,0 70,0 65,0 65,0 60,0 60,0 60,0 10,0 7,0 5,0 Dziwnów ul. Słowackiego - Camping
85,0 75,0 70,0 65,0 65,0 60,0 60,0 60,0 10,0 10,0 5,0 5,0 Dziwnów Wyb. Kościuszki/Słoneczna
85,0 75,0 70,0 65,0 65,0 65,0 60,0 60,0 15,0 10,0 5,0 5,0 5,0 Dziwnówek za rondem/ul. Wolności
85,0 75,0 70,0 70,0 65,0 65,0 60,0 60,0 15,0 10,0 7,0 5,0 5,0 5,0 Łukęcin ul. Morska skrzyż
85,0 75,0 75,0 70,0 65,0 65,0 60,0 60,0 15,0 15,0 10,0 7,0 7,0 7,0 5,0 Pobierowo ul. Jana z Kolna
85,0 80,0 75,0 70,0 65,0 65,0 60,0 60,0 15,0 15,0 10,0 10,0 10,0 7,0 5,0 5,0 Pustkowo ul. Handlowa
85,0 80,0 75,0 70,0 65,0 65,0 60,0 60,0 15,0 15,0 10,0 10,0 10,0 7,0 7,0 5,0 5,0 Trzęsacz ul. Kamieńska
85,0 80,0 75,0 70,0 65,0 65,0 60,0 60,0 15,0 15,0 10,0 7,0 10,0 10,0 7,0 5,0 5,0 5,0 Rewal ul. Westerplatte
85,0 80,0 75,0 70,0 65,0 65,0 65,0 65,0 15,0 15,0 15,0 10,0 10,0 10,0 10,0 7,0 7,0 5,0 5,0 Niechorze ul. Kolejowa
90,0 85,0 80,0 80,0 75,0 70,0 70,0 65,0 25,0 20,0 20,0 20,0 20,0 15,0 15,0 15,0 15,0 15,0 15,0 15,0 Kołobrzeg Dworcowa PKP
90,0 85,0 80,0 80,0 75,0 75,0 70,0 70,0 30,0 25,0 20,0 20,0 20,0 20,0 20,0 15,0 15,0 15,0 15,0 15,0 7,0 Ustronie Morskie ul. Woj. Polskiego "Marysin"
95,0 85,0 85,0 85,0 80,0 80,0 75,0 75,0 30,0 30,0 30,0 25,0 25,0 25,0 25,0 20,0 20,0 20,0 20,0 20,0 15,0 10,0 Mielno Chrobrego/Koścuszki
95,0 85,0 85,0 85,0 80,0 80,0 75,0 75,0 30,0 30,0 30,0 25,0 25,0 25,0 25,0 20,0 20,0 20,0 20,0 20,0 15,0 10,0 5,0 Mielno Chrobrego/Urząd
95,0 90,0 85,0 85,0 80,0 80,0 75,0 75,0 30,0 30,0 30,0 30,0 30,0 25,0 25,0 25,0 20,0 20,0 20,0 20,0 15,0 10,0 5,0 5,0 Unieście 6 m-rca/Broniewskiego
95,0 90,0 85,0 85,0 80,0 80,0 75,0 75,0 30,0 30,0 30,0 30,0 30,0 25,0 25,0 25,0 20,0 20,0 20,0 20,0 15,0 10,0 5,0 5,0 5,0 Unieście 6 m-rca/Morska
95,0 90,0 85,0 85,0 80,0 80,0 80,0 75,0 30,0 30,0 30,0 30,0 30,0 30,0 30,0 25,0 25,0 25,0 25,0 20,0 15,0 15,0 7,0 7,0 5,0 5,0 Łazy ul. Morska/Mieleńska
95,0 90,0 90,0 85,0 85,0 80,0 80,0 80,0 35,0 35,0 30,0 30,0 30,0 30,0 30,0 30,0 30,0 30,0 30,0 30,0 20,0 15,0 15,0 15,0 15,0 15,0 10,0 Dąbki
95,0 90,0 90,0 90,0 85,0 85,0 80,0 80,0 40,0 35,0 35,0 35,0 30,0 30,0 30,0 30,0 30,0 30,0 30,0 30,0 20,0 15,0 15,0 15,0 15,0 15,0 15,0 5,0 Darłowo p. dw.
95,0 90,0 90,0 90,0 85,0 85,0 80,0 80,0 40,0 35,0 35,0 35,0 35,0 30,0 30,0 30,0 30,0 30,0 30,0 30,0 20,0 20,0 15,0 15,0 15,0 15,0 15,0 7,0 5,0 DARŁÓWKO ul. Żaglowa
Строительная доска объявлений на сайте fortstroi.com.ua
Как заработать на недвижимости, подробнее на сайте comintour.net
Придомовая территория, норматив здесь http://stroidom-shop.ru/pravila/pridomovaya-territoriya.html

O nas

Przez kilka lat działalności na polskim rynku transportowym zapracowaliśmy na miano profesjonalnej firmy przewozowej, świadczącej kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.

Kontakt

dkbus(@)wp.pl
+48 603 905 817
Morze 2017 +48 785 745 060
 Legnica ul. Nasienna 4